Táto decembrová sobota bude zasvätená potešeniam… joga nám prinesie radosť z pohybu, krásne sa zahrejeme a predýchame. Ponoríme sa do hĺbok joganidry, vedomej relaxácie kedy uvoľníme celé telo aj náš nervový systém a osviežený sa presunieme k hodovaciemu stolu na ktorom nám Barbora pripraví svoje vegánske delikatesy.

Čo nás čaká:

Joga – strednej intenzity, prispôsobená náročnosťou skupine. Krátka rozcvička na začiatok, pozdrav Slnku a ásanová prax. Rozhýbeme celé telo, okrem klasického jogového strečingu a elegantného flow, pridáme aj trochu posilovania.

Joganidra – v preklade jogový spánok je hlboká relaxácia, ktorá doplní naše energetické rezervy. Z totálneho relaxu sa na záver preladíme do čulosti, aby sme sa pripravili na kulinársky zážitok.

Brunch – skvelé zdravé vegánske jedlá, Barbora nepoužíva polotovary a jej jedlá sú autentické, plné vône a chutí. Budeme servírovať slávnostný cheescake, pečený „syr“ z kešu orechov a pečených paprík, vegánsku tresku s domácim kváskovým pečivom a teplý cícerovo tekvicový šalát s brusnicami a lieskovcami a rukolou.

Podložky na cvičenie, meditačné vankúšiky a deky sú k dispozícii v Mayure.

 Cena 32€

Začíname 2. decembra 2023 o 9:00 do cca 11:45
Prihlasujte sa na mail: edit@mayura.sk
Alebo cez telefon: 0903 465 380
Miesto na udalosti máte rezervované po úhrade celej sumy na účet: SK68 0200 0000 0018 0611 1951