Chôdza je najzdravšia a pre človeka naprirodzenejšia pohybová aktivita. Nordic walking rozhýbe aj hornú polovicu tela, vďaka čomu pri walkingu zapojíme 90% svalov tela. To znamená, že námaha sa rozloží na viac svalov a pohyb nie je jednostranný. NW môžete robiť celoročne a takmer za každého počasia a tak si posilujete imunitu, NW vám vráti úsmev na tvár, budete štíhlejší a vymenujem len niektoré ďalšie zdravotné benefity: znižuje riziko osteoporózy, kardiovaskulárnych chorôb, zlepšuje lymfatický systém, pomáha deťom s poruchami učenia… Čím lepšie sa naučíme techniku nordic walkingu, tým viac benefitov z chôdze získame.

Tréning pre pokračujúcich – trvá dve hodiny. Je určený pre tých, ktorí sa už s nordic walkingom stretli a poznajú aspoň základy techniky. Na tréningu sa budeme zlepšovať v technike, vychytáme chyby a budeme naberať kondíciu a silu. Trénujeme v okolí Devínskej.

Cena 2h/15€

Momentálne tréningy prebiehajú vždy v sobotu od 9:00. Podrobnejšie informácie o mieste tréningu,dostanete mailom alebo telefonicky po prihlásení sa. Prihlásiť sa môžete tu: rezervačný kalendár

Individuálna lekcia – trvá hodinu a pol. Lekciu zameriame podla vašich potrieb, termín si dohodneme v čase, ktorý vám bude vyhovovať. Môžeme sa zamerať na zvládnutie základov NW alebo vypilovanie techniky, odstránenie zlozvykov a chýb, rozvíjanie sily a kondície, stability a postrehu.

Cena 1osoba/30€