Rozhýb sa! Pohyb je život, sme stavaní na pohyb a bez neho naše telo chradne. Pohyb by nám mal prinášať radosť, byť zdravý a bez bolesti. A to vôbec nie je samozrejmé v súčasnosti, ked veľa času trávime sedením. Joga kompletne rozhýbe celé telo a preto je dobre vedieť ako na to. Z pohybu chceme získať najviac toho dobrého pre telo aj pre psychiku a presne na to sa zameriame v tomto workshope.

Čo všetko spolu zvládneme?

  • Pozrieme sa na predklony a ako ich limitovať, aby boli bezpečné.
  • Budeme sa zakláňať tak, aby sme si otvorili hrudník a nebolel nás driek
  • Precvičíme úklony a čo robiť počas nich
  • Venovať sa budeme aj rotáciám a tentokrát trošku inak ako na lekciách
  • Osvojíme si 4 inštrukcie, ktoré nám pomôžu zdravo sa hýbať

Čo je to vlastne joganidra?

V druhej časti workshopu si užijeme relax a uvoľnenie, budeme sa venovať joganidre. Joganidra znamená doslova jogový spánok, je to v podstate hlboká, spánku sa blížiaca relaxácia. Naša myseľ sa skľudní, naše telo sa uvoľní a vďaka zvláštnemu stavu mysle, niekde medzi bdením a spánkom, si oddýchneme oveľa hlbšie a intenzívnejšie než keby sme spali naozaj, alebo len tak ležali. Viac o joganidre si môžeš prečítať tu: http://www.mayura.sk/joganidra/

Kedy, kde a za koľko?

Workshop sa bude konať v sobotu 12. novembra, začneme o 16:00 a bude trvať približne dve hodiny. Všetky potrebné pomôcky budú pripravené v Mayura, k dispozícii budú aj nápoje: citronáda a čaj.

Cena 25€ samostatne alebo 20€ (táto cena platí v balíku dvoch workshopov zakúpených spolu 40€ a to Vystri sa a relaxuj. 15.10.2022 pre viac info klik tu a Rozhýb sa a relaxuj. 12.11.2022)

Ak máte akékoľvek otázky píšte alebo volajte,
alebo sa rovno prihlasujte na mail: edit@mayura.sk
telefon: 0903 465 380
Miesto na workshope máte rezervované po úhrade celej sumy na účet: SK68 0200 0000 0018 0611 1951