Sardínia (Costa Rei)

Joga a oddych pri mori 

Relaxačný jogový pobyt na krásnom ostrove v karibiku stredomoria

10.06 – 17.06. 2018 – Rey Beach Club

 • ubytovanie 7 dní

 • 2 x denne lekcia jógy

 • letecká doprava

 • priamo na pláži

 • 1x joganidra

 • hotelový bazén

Vitajte na Sardínii

Jedna z najkrajších pláží na Sardínii ležiaca pri mestečku Costa Rei. Pláž dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. Pekné, čisté a kľudné miesto s panenskou prírodou, ako stvorené na oddych, ďaleko od masovej turistiky.

Denne joga

Prehlbime tu svoju jogovú prax každodennou rannou hatha jogovou lekciou zakončenou relaxáciou za zvuku tibetskej spievajúcej misy, podvečer budeme pokračovať v pomalšom tempe, naše cvičenie bude skôr skľudňujúce a relaxačné, venovať sa budeme aj pranayame a óm chantingu. Čaká nás meditačno relaxačný večer s joganidrou. Budeme mať priestor a čas na osobné rozhovory, vzájomnú inšpiráciu a zdieľanie.  Joga bude náročnosťou vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Lekcie povedie certifikovaná lektorka jogy, Edit Dobríková.

Ubytovanie

V príjemnom rodinnom apartmánovom rezorte Rey Beach 3* s kompletne vybavenou kuchynkou, obývačkou a terasou s predzáhradkou priamo na pláži v prímorskom mestečku Costa Rei. Ku každému apartmánu prislúcha na pláži a pri bazéne slnečník s dvoma lehátkami, využívanie športového areálu zdarma.

Doprava

Letecky 10. 6. 2018 o 12:10 z Bratislavy do Cagliari s prestupom v Miláne. V Miláne strávime 4 hodiny, ktoré môžeme využiť nákupom v shopping centre. V Cagliari budeme o 19:15. Odlet zo Sardínie 17. júna (nedeľa) o 6:35, tiež s prestupom v Miláne, v Bratislave sme o 15:30.

Výlet loďou

Výlet loďou po najkrajších plážach Sardínie v oblasti Golfo di Orosei, kde sa nachádza niekoľko nádherných pláží, na ktoré sa dá dostať len loďou. Odchod ráno autobusom okolo 6:00 z rezortu do prístavu Arbatax (cca 80 km), kde sa nastúpi na loď pre cca 25 ľudí. Odchod lode pred 8:00 a návrat okolo 18:30 do prístavu. Na lodi je viacchodový obed zložený prevažne z rýb (kto neje ryby, pripravia mu iné jedlo), celodenne drobné občerstvenie, voda, víno, káva. Loď zastaví na niekoľkých plážach, kde sa môžeme kúpať a robiť fotky, ktoré sú doslova ako z katalógu. Posádka lode je rodinná, veľmi príjemná, hovoria trošku anglicky, nemecky. Loď nie je veľká komerčná, skôr rodinného typu, výborná strava a zábava počas celého dňa. Výlet loďou je za príplatok  k zájazdu.
V tento deň sa necvičí joga.

Cena

Cena zájazdu od 659 €  (je konečná do 15. januára, neskôr sa môže sa zmeniť, ak sa zmení cena letenky) zahŕňa: Leteckú dopravu z BA vrátane všetkých poplatkov a príručnej batožiny (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do  10 kg), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v bungalove v 3* rezorte, posteľné prádlo, uteráky a osušky, záverečné upratovanie, slnečník s lehátkami, cvičenie jogy 2x denne (6 dní), slovenský sprievodca počas celej doby pobytu, poistenie insolventnosti CK.
Sumu za zájazd je možné rozdeliť na dve splátky.

Možnosť priplatiť si ku zájazdu: Veľkú 15 kg batožinu do podpalubia a 20 kg
Komplexné cest. poistenie UNION. Jednodňový výlet loďou.

 • ubytovanie 10 dní

• 2x denne lekcia jógy

• hotelový bazén

 • priamo na pláži

• 1x joganidra

 • letecká doprava

V prípade, že máte záujem prihlásiť sa na zájazd, alebo máte záujem o viac informácií môžete nás kontaktovať na mailovej adrese edit@mayura.sk, telefonicky: 0903 465 380 alebo môžete vyplniť svoj email a budeme vás kontaktovať.

Zájazd je organizovaný v spolupráci s CK Bellavita.

Mám záujem o dovolenku