Sardínia (Costa Rei)

Joga a oddych pri mori 

Relaxačný jogový pobyt na krásnom ostrove v karibiku stredomoria

08.09 – 15.09. 2022 – Rey Beach Club

 • ubytovanie 7 dní

 • 2 x denne lekcia jogy

 • letecká doprava

 • priamo na pláži

 • 1x joganidra

 • hotelový bazén

Vitajte na Sardínii

Jedna z najkrajších pláží na Sardínii ležiaca pri mestečku Costa Rei. Pláž dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. Pekné, čisté a kľudné miesto s panenskou prírodou, ako stvorené na oddych, ďaleko od masovej turistiky.

Denne joga

Ranné lekcie venujeme prebudeniu a rozhýbaniu celého tela, nadýchame sa liečivého morského vánku a do nového dňa vykročíme s úsmevom na tvári. Podvečer si zacvičíme v pomalšom tempe, naše cvičenie bude skôr skľudňujúce, budeme sa venovať uvoľňovaniu a strečingu a na záver v ľahu hlboko zrelaxujeme. Budeme mať priestor a čas na osobné rozhovory, vzájomnú inšpiráciu a zdieľanie.  Joga bude náročnosťou vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Lekcie povedie certifikovaná lektorka jogy, Edit Dobríková.

Ubytovanie

V príjemnom rodinnom apartmánovom rezorte Rey Beach 3* s kompletne vybavenou kuchynkou, obývačkou a terasou s predzáhradkou priamo na pláži v prímorskom mestečku Costa Rei. Ku každému apartmánu prislúcha na pláži a pri bazéne slnečník s dvoma lehátkami, využívanie športového areálu zdarma.

Doprava

Letecky 8. 9. 2022  z Viedne priamo do Cagliari. Odlet z Viedne 10:45 doobeda, prílet do Cagliari 12:45. V Cagliari nasadneme na privátny minibus a odvezieme sa priamo do letoviska. Cesta busom trvá 1 hodinu. Odlet zo Sardínie 15. septembra (štvrtok) 13:10. prílet na letisko vo Viedni 15:10.

Výlet loďou

Výlet loďou po najkrajších plážach Sardínie v oblasti Golfo di Orosei, kde sa nachádza niekoľko nádherných pláží, na ktoré sa dá dostať len loďou. Odchod ráno autobusom okolo 6:00 z rezortu do prístavu Arbatax (cca 80 km), kde sa nastúpi na loď pre cca 25 ľudí. Odchod lode pred 8:00 a návrat okolo 18:30 do prístavu. Na lodi je viacchodový obed zložený prevažne z rýb (kto neje ryby, pripravia mu iné jedlo), celodenne drobné občerstvenie, voda, víno, káva. Loď zastaví na niekoľkých plážach, kde sa môžeme kúpať a robiť fotky, ktoré sú doslova ako z katalógu. Posádka lode je rodinná, veľmi príjemná, hovoria trošku anglicky, nemecky. Loď nie je veľká komerčná, skôr rodinného typu, výborná strava a zábava počas celého dňa. Výlet loďou je za príplatok  k zájazdu.
V tento deň sa necvičí joga.

Cena

Cena zájazdu od 659 €  (je konečná do 17. júna 2022, neskôr sa môže sa zmeniť, ak sa zmení cena letenky) zahŕňa: Leteckú dopravu z Viedne (v cene letenky je príručná batožina, máte možnosť dokúpiť si väčšiu batožinu), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v bungalove v 3* rezorte, posteľné prádlo, uteráky a osušky, záverečné upratovanie, slnečník s lehátkami, cvičenie jogy 2x denne (6 dní), poistenie insolventnosti CK.

Sumu za zájazd je možné rozdeliť na dve splátky.

Možnosť priplatiť si ku zájazdu:

Veľkú 10 kg batožinu a do podpalubia 20 kg

Komplexné cest. poistenie UNION.

Jednodňový výlet loďou.

 • ubytovanie 7 dní

• 2x denne lekcia jogy

 

• hotelový bazén

 • priamo na pláži

• 1x joganidra

 

 • letecká doprava

V prípade, že máte záujem prihlásiť sa na zájazd, alebo máte záujem o viac informácií môžete nás kontaktovať na mailovej adrese edit@mayura.sk, telefonicky: 0903 465 380 alebo môžete vyplniť svoj email a budeme vás kontaktovať.

Zájazd je organizovaný v spolupráci s CK Bellavita.

Mám záujem o dovolenku