Víkend s jogou a zážitkovou kuchyňou

od | jún 1, 2023

Pripravili sme pre teba pobyt na očarujúcom mieste vo voňavých lesoch v okolí Martina. Budeme sa venovať joge a nordic walkingu, čaká nás niekoľko hlbokých relaxácií s joganidrou a môžeš sa pripojiť ku krátkym meditáciám. Jedlo bude ďalším veľkým potešením, čakajú nás pestré a chutné vegánske jedlá od Rebarbory. Domov sa vrátiš s plnou zásobou energie, s tipmi ako zlepšiť svoje bežné dni a inšpiráciami na sebarozvoj.

Kedy: 12. -15. októbra 2023
Kde: chata Moritz v lesoch pri Martine

Joga – čaká nás 6 lekcií jogy. Vrátane jogy zameranej na zdravý chrbát, tiež jemnejšie lekcie na navodenie fyzickej a psychickej pohody, ale dáme si aj lekciu na silu a pružnosť.

Joganidra – obľúbená vedená relaxácia, v preklade znamená jogový spánok, kedy sme stále vedome prítomný, ale zároveň sa dostávame do stavu hlbokej relaxácie mysle a uvoľnenia tela. Takáto relaxácia nás osvieži lepšie ako niekoľkohodinový spánok. Krátka joganidra bude po každom cvičení a užijeme si aj večer s joganidrou

Nordic walking – severská chôdza s paličkami má mnoho zdravotných benefitov, pomáha nám udržať zdravú postúru aj pri dlhších prechádzkach, odľahčuje kĺby a rozpohybuje aj hornú polovicu tela pri chôdzi. Čakajú nás dva nordic walking tréningy do okolitej prírody. Paličky budeme mať k dispozícii, ale ak máš môžeš si ich zobrať so sebou.

Shinrin-yoku – japonská terapeutická technika, pobyt v prírode má pozitívny vplyv na ľudské zdravie, shinrin-yoku náš zážitok prehĺbi, v angličtine sa tiež nazýva forest-bathing, čiže lesný kúpeľ.

.

Škola varenia s ReBarborou – pripravíme si spolu vynikajúci obed a navyše Ťa naučím ako využívať ingrediencie, ktoré budú súčasťou nášho obeda. V rovnakom čase môžeš alternatívne ísť na nordic walking tréning.

Prednáška o naplánovaní si výživného jedálnička pre Tvoje potreby.

88 stranový e-book – plný inšpirácií a receptov rastlinnej kuchyne dostaneš ako bonus ♥

 

Meditácia – je silným nástrojom na zlepšenie schopnosti sústrediť sa, zlepší spánok a pocit spokojnosti a šťastia. Budete mať príležitosť pripojiť sa ku krátkej rannej meditácii.
Otužovanie – zlepšenie imunity a nabudenie sa, krátke vystavenie sa chladu má veľa výhod, dozvieš sa o nich a ak chceš, aj prakticky vyskúšaš.

Kto sme my?

Edit Dobríková – joge sa venuje dlhé roky a má za sebou niekoľko inštruktorských tréningov jogy pre zdravý chrbát, certifikát Hatha jogy, Dynamic yogy a Rainbow yoga kids, venovala sa aj ashtange a acroyoge. Edit je tiež inštruktorka nordic walkingu. Už od teenagerského veku sa zaujíma o zlepšenie svojho zdravia a prežívania. Meditácie, budovanie imunity a zdravá strava sú prirodzene súčasťou jej života. Vedie  kurzy jogy v centre Mayura.

Barbora Kyšková – zdravej a vyváženej strave sa venuje už 12 rokov. Jej recepty a jedlá sú farebné, krásne na pohľad a potešia tak aj nášho ducha . Barbora sa venuje kurzom, kde učí ľudí, ako si variť pestrú a výživnú stravu. Dôraz kladie na jednoduchosť prípravy a rýchle recepty. Pracuje aj s individuálnymi klientmi, kde šije jedálničky na mieru a pomáha aj ľuďom s intoleranciami nájsť radosť a sebaistotu v ich stravovaní.

Cena 320€ je uvádzacia a platí do 21.júna. Od 22.júna 340€

3x raňajky a večera

2x obed

6x jogová lekcia

2x nordic walking

3x sauna

1x večer s joganidrou

3x otužovanie

1x e-book plný receptov

4x meditácia

1x shinrin-yoku

1x škola varenia s ReBarborou

1x prednáška Plánovanie jedálnička

Pre viac informácií o programe a prihlášku píš na: edit@mayura.sk

Pre viac informácií o strave barbora@rebarbora.blog 

Po kontaktovaní dostaneš ďalšie podrobnejšie info o programe, platbe, storno podmienkach atd.