Vystri sa! slovné spojenie, ktoré mi rodičia vytetovali do mozgu, je dobre mienené, ale bez návodu ako to vlastne urobiť, ako si udržať krásne a zároveň zdravé držanie tela, ako bojovať s gravitáciou, ktorá nás ťahá k zemi. Zdravý postoj je dôležitý, umožňuje nášmu telu fungovať, pracovať a nosiť nás s oveľa menšou námahou, menej si opotrebúvame kĺby a stavce, sme pocitovo aj reálne vyšší a nielen to. Vystreté držanie tela sa odráža aj na našej psychike, sme sebavedomejší a otvorenejší. Mať správne nastavenú chrbticu je dôležité aj na jogových lekciách, preto, aby nás náš pohyb rozvíjal a posiloval.

Čo všetko spolu zvládneme?

  1. Na workshope sa naučíme ako držať hlavu vzpriamene, „predĺžime“ si chrbticu, „upraceme“ hrudník.
  2. Pozrieme sa na to, čo sa deje s dychom, keď sa vystrieme.
  3. Prejdeme si zábavnými cvičeniami, ktoré nám ukážu čo nám pomáha a naopak čo podporuje zlozvyky.
  4. Osvojíme si tri inštrukcie, ktoré nám pomôžu sa kdekoľvek a kedykoľvek napriamiť do správneho postoja.
  5. Rozhýbeme sa v Pozdrave Slnku s dôrazom na správny postoj.

Čo je to vlastne joganidra?

V druhej časti workshopu si užijeme relax a uvoľnenie, budeme sa venovať joganidre. Joganidra znamená doslova jogový spánok, je to v podstate hlboká, spánku sa blížiaca relaxácia. Naša myseľ sa skľudní, naše telo sa uvoľní a vďaka zvláštnemu stavu mysle, niekde medzi bdením a spánkom si oddýchneme oveľa hlbšie a intenzívnejšie, než keby sme spali naozaj, alebo len tak ležali. Viac o joganidre si môžeš prečítať tu: http://www.mayura.sk/joganidra/

Kedy, kde a za koľko?

Workshop sa bude konať v sobotu 15. októbra, začneme o 16:00 a bude trvať približne dve hodiny. Všetky potrebné pomôcky budú pripravené v Mayura, k dispozícii budú aj nápoje: citronáda a čaj.

Cena 25€ samostatne alebo 20€ (táto cena platí v balíku dvoch workshopov zakúpených spolu 40€ a to Vystri sa a relaxuj. 15.10.2022 a Rozhýb sa a relaxuj. 12.11.2022 viac info klik tu)

Ak máte akékoľvek otázky píšte alebo volajte,
alebo sa rovno prihlasujte na mail: edit@mayura.sk
telefon: 0903 465 380
Miesto na workshope máte rezervované po úhrade celej sumy na účet: SK68 0200 0000 0018 0611 1951